مینیاتور گرافیک از سال 1383 فعالیت خود را در زمینه طراحی گرافیک در اصفهان آغاز نمود و طی سالهای متـوالی و کسب تجـربه و پیشرفت علم و فنـاوری، در زمیـنه های طراحی، تبلیغات، وب سایت، اپلیکیشن و غیره، سعی در پیشرفت و فعالیت تخصصی در زمینه های مربوطه داشته و با گروهی متشکل از فعالان عرصه تبلیغات با گرایشات دانش محور و منطق گرا با تکیه بر تجربیات گذشته و بکارگیری تازه ترین ابزارهای تبلیغاتی با اعتقاد راسخ به اصل کیفیت در کنار نوآوری در حرفه ی تبلیغات، اقدام به فعالیت گسترده به صورت تیم وُرک در زمیـنه تبلیغات و برندینگ نموده است.

تجسم و تلفیقی از علم، هنر، خلاقیت، توان و انگیزه های کمـال گرا را به کار گرفته ایم تا الگو بسازیم و توسعه دهیم، و تا جایی که الگوی ساختاری با فکر ما، منحصر بفرد شود و با رویکرد و منش ما رنگ واقعیت به خود بگیرد، پس وهـم و خیال نمی فروشیم، به بیانی ساده تر “ما هستیم تا تحولی نو  ایجاد کنیم”

ماموریت تیم طراحان مینیاتور گرافیک

تیم طراحان مینیاتور گرافیک با استعانت از خداوند متعال رئوس بیانیه ماموریت خود را به شرح ذیل اعلام می نماید:

گروه مینیاتور گرافیک با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه ی طراحی و تبلیغات با کادری جوان و پویا تاسیس شده است که با ارائه محصولات و خدمات مبتنی بر دانش IT پاسخگوی نیاز آحاد مردم باشد و در این رهگذر مایل است از طریق ارائه بهترین کیفیت , ماندگاری ارتباط با مشتری را تداوم بخشد.ما همچنین سعی میکنیم در بازار یابی محصولاتمان بهترین باشیم ,ما بازار یابی را ابزاری برای فروش محصولات نمیدانیم , بلکه آن را روشی برای معرفی بهترین محصولات میدانیم, مردم حق دارند از وجود چنین محصولات و خدماتی اطلاع داشته باشند و مطمئناً خود بهترین محصول را برمی گزینند , بنابراین سیستم های تحقیقات بازار و پیشبرد بازاریابی را به بهترین نحو آماده کرده ایم و آن را از نقاط قوت خود قرار داده ایم.خدمات گروه عبارتند از طراحی گرافیک، طراحی وب سایت، طراحی صنعتی، عکاسی و همچنین در راستای خدمت رسانی به مشتریان ,گروه مینیاتور گرافیک با به کارگیری تیم بازار یابی زبده خود اقدام به تحقیقات در زمینه ی شناسایی نیاز بازار و همچنین ارائه مشاوره بازرگانی کرده است.

مشتریان گروه شامل واحدهای صنعتی ,شرکتها ,موسسه های خدماتی , نهاد های دولتی و غیر دولتی و مردم عادی میباشد.
ارائه خدمات متناسب با خواست مشتریان و مشتری مداری از ارکان اصلی و فلسفه وجودی مینیاتور گرافیک به شمار میرود.
ویژگی ممتاز گروه مینیاتور گرافیک سرعت عمل در پاسخ به نیاز مشتری میباشد, همچنین ما دانش و اطلاعاتمان را عامل برتری و مزیت رقابتی خود در مقایسه با سایر رقبا میدانیم,سیستمهای اطلاعاتی به هنگام , فن آوری به روز , واکنشهای سریع به تغییرات محیط , رضایت مشتریان و… همگی از نتایج این دانش سازمانی میباشد.

در پایان لازم به ذکر است که نیروی انسانی متخصص ،سرمایه نهفته این گروه میباشد که در همین راستا شناسایی , جذب و آموزش نیروهای کار آمد , به روز نگه داشتن دانش آنها و جلب کارکنان متعهد به گروه , ایجاد فضا و محیط کار مناسب و جبران خدمت بر مبنای عملکرد و ایجاد فرصتهای رشد و ارتقاء برای کارکنان جزء فعالیتهای لاینفک گروه میباشد.

 

چشم انداز گروه :

ما بر این باوریم که با رعایت اصول وفنون روز دنیا در زمینه فروش و تبلیغات سهمی به سزا در ایجاد بازاری قدرتمند برای مشتریان گروه و گامی مهم در راستای پیشرفت میهن عزیزمان ایران در عرصه های جهانی داشته باشیم.
بنابراین با تکیه بر تلاش روز افزون , مینیاتور گرافیک به گروهی نامی در زمینه خدمات مشاوره بازرگانی و ارائه خدمات طراحی گرافیک، طراحی وب سایت، طراحی صنعتی، عکاسی در سراسر ایران و حتی بازارهای جهانی تبدیل خواهد شد.

منشور اخلاقی تیم طراحان مینیاتور گرافیک

انسجام و یکپارچگی

با این باور که تعهد وفاداری و احساس تعلق به تیم از مصادیق تحکیم و یکپارچگی سازمانی است متعهد می شویم که به عنوان یک عضو فعال در پیکره ای واحد و منسجم عمل نموده و همواره در جهت هماهنگی و پیشرفت هرچه بیشتر آن تلاش کنم. چنانچه به فرض بعید در عملکرد یکی از هم گروهی ها رفتاری نا مطلوب مشاهده کنیم که به زیان تیم و مجموعه باشد، وظیفه خود می دانیم به نحوی شایسته در برطرف کردن این نقصیه بکوشیم.

 

رعایت قوانین و مقررات

با این باور که انجام وظایف شغلی و فعالیت های سازمانی و تحقق اهداف عالیه تیم در گرو رعایت قوانین است، خود را متعهد و ملزم به رعایت قوانین و مقررات و اجرای آنها می دانیم.

 

رفتار منصفانه و قانونمند

ما میکوشیم که به تمامی ارزش های گروه، همکاران و دیگران احترام گذاشته و پذیرای آن باشیم.

ارزش های شخصی مورد انتظار عبارت است از : صداقت و درستی، فرهنگ کار گروهی، خودباوری، آموزش پذیری، حسن سلوک، آراستگی و متانت.

رفتار هم تیمیها در زندگی خصوصی خودشان به نحوی است که موجبات اعتلاء اعتبار و حسن شهرت تیم را فراهم نماید.

 

خط مشی اخلاقی تیم در قبال هم گروهی ها

الف) ارتقاء سطح دانش و توانمندی های همکاران

ب) فرصت ارتقاء شغلی

ج) تأمین رفاه

د) برخورداری از حقوق عادلانه

ه) نظام عادلانه پاداش

و) تلاش در جهت بهبود ارتباطات انسانی و سازمانی

ز) شایسته سالاری از جمله مواردی است که تیم در قبال هم گروهیها خود را مسئول می داند.

 

حفاظت از دارایی های تیم

سوء استفاده هم گروهیها از دارائی های مشهود و یا نامشهود تیم ممنوع بوده و تیم تمهیدات لازم را جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده فراهم خواهد نمود.

 

وظیفه هم گروهی ها در قبال یکدیگر و سایر مشتریان

الف – وظیفه شناسی ، وقت شناسی ، آراستگی ظاهر ، حذف تشریفات زائد.

ب – رعایت اصول ، امانتداری ، رازداری ، صداقت و حفظ اطلاعات مربوط به تیم.

ج – تلاش برای ارتقای مستمر سطح اعتماد و اطمینان یکدیگر.

د – تلاش برای ارتقای دقت ، صحت و کیفیت و سرعت ارائه خدمات به مشتریان.

ه – احترام حریم خصوصی

ی- صداقت و درستی در تبادل اطلاعات

ط- رفتار منصفانه با مشتریان

ح- احترام به فرهنگ،آداب و سنن و اعتقادات هم گروهیها و مشتریان

 

الزامات و انتظارات

اهداف این منشور اخلاقی تنها در صورت تحقق تمام موارد فوق الذکر حاصل خواهد شد. مسئولیت شخصی هریک از دوستان، تعهد به این منشور اخلاقی است.

تمام هم گرویها باید تشویق شوند که هرگاه متوجه شوند که کار خلافی در حال انجام است آنرا به هم گروهایها گزارش نمایند. این کار کمک خواهد کرد که از مسایل کوچک که به مسایل بزرگ منجر می شود جلوگیری بعمل آید.

 

ضمانت اجرا

عدم اجرای منشور فوق می تواند هم گروهیها را در معرض مجازات های قانونی و مقرراتی قرار دهد.

تنبیهات انضباطی توسط کل تیم مورد بررسی، تصمیم گیری و رای گیری می شود و در خصوص عدم رفتار مناسب ممکن است حتی منجر به تذکر و یا قطع همکاری گردد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.