Brief

فرم بریف برندینگ

(دریافت اطلاعات برند کسب و کار شما)
پیش از هر چیز ممکن است بپرسید بریف چیست؟
تمرکز یک بریف در درجه‌ی اول بر روی اهداف تجاری پروژه‌ی طراحی، می‌باشد.
قرار نیست در بریف به جزئیات ابعاد زیبایی‌شناسی طراحی پرداخته شود.
بریف به شما (مشتری) کمک می‌کند تا پیش از آغاز پروژه، به طور دقیق بدانید چه می‌خواهید. برای اینکه کمک بیشتری برای اخذ ایده اولیه در اختیار داشته باشید ،با دقت در انتخاب طراح گرافیک و نوشتن یک بریف خوب می‌توانید کیفیت و مطابقت طراحی با نیازهای خود را تضمین نمایید.

فیلدهایی که با (*) نشانه گذاری شده اند ``الزامی`` هستند، آنها را حتما پر کنید

این فیلد برای مشاغلی که دارای کارت بازرگانی هستند و صرفا برای طراحی حروف لاتین می باشد و در حروف فارسی نیاز به تکمیل این فیلد نیست
کلماتی که با فتحه، ضمه، کسره و یا... هستند که در معنی نام برند شما دخیل هستند را میتوانید در این فیلد بنویسید مثال: مُوتُوسِل که صرفا جهت تفهیم صحیح کلمه جهت ایده پردازی است.

برای مثال: شما لوگویی مد نظر دارید که از عناصری مانند: کتاب، قلم یا اشکالی تشکیل میشود تا مفهوم مجموعه را به مخاطب القا کند، نام عناصر مد نظر را در فیلد وارد کرده و با خط فاصله یا نقطه جدا کنید.

 مهم:   قبل از انتخاب فیلد شماره 30 (سبک لوگو مدنظر)، روی لینک زیر کلیک کنید و انواع سبک ها آن را مطالعه کنید و بعد این فیلد را پاسخ دهید.

👈🏼 انواع لوگو و سبک های مختلف لوگو

تذکر: لوگوهای مسکات و سه بعدی قیمتهای متفاوتی نسبت به طراحی های مابقی لوگوها دارند لطفا جهت هماهنگی تماس بگیرید تا قیمت نهایی طراحی برآورد و اعلام شود.

طرح هایی که شما دیده اید را لطفا برای ما آپلود کنید تا از نوع سلیقه ی شما در کار اطلاعات کافی را در نظر گرفته و ایده پردازی و طراحی را آغاز نمائیم.